Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zacięte drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zacięte drzwi

    A wiesz może kto i gdzie robił mu program i jaka jest różnica w dynamice auta?

  • #2
    zacięte drzwi

    witam wszystkich. wczoraj wymieniłem linkę drzwi kierowcy od wew. i wszystko było ok do momentu kiedy zamknąłem drzwi kluczykiem... teraz nie mogę ich otworzyć ani od zewnątrz ani od wewnątrz rygiel słychać że chodzi. podnosi się normalnie ale klamka nie reaguje...proszę o pomoc ... nawet nie mogę zdjąć boczku bo nie da się tego otworzyć;/. wszystkie pozostałe drzwi otwierają się normalnie. może ktoś ma pomysł jak otworzyć te drzwi

    Komentarz


    • #3
      brecha i do roboty a tak na prawdę to opuść szybę na sam dół i sciągnij uszczelkę od zewnątrz i od wewnątrz i spróbuj tam coś pokombinować może zle dolega ci wtyczka z centralnego? Nic nie wiadomo trzeba działać i kombinować na wszystkie sposoby, spróbuj jeszcze pociągnąć za klamkę i w tedy zamknij i otwórz dzwi może coś załapie

      Komentarz


      • #4
        bqal, zła regulacja linki od klamki wewnętrznej. Boczek da się odkręcić i ściągnąć przy zamkniętych drzwiach. 15 minut roboty. Trochę trzeba się nagimnastykować ale jest to wykonalne (sam to u siebie przerabiałem).
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • #5
          Ja proponuje poluzować linkę klamki zewnętrznej. Wystarczy pociągnąć za klamkę i opchnąć do środka ten zaczep linki.

          Pozdrawiam MArcin
          Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

          Komentarz


          • #6
            kecaj, a jak tą linkę wyregulować i czy wgl się da bo to może być przyczyną bo przyznam że terak klamka wew nie otwiera się tak jak wcześniej tylko ma mniejszy zakres odchylenia mniej więcej o połowę krótszy

            Komentarz


            • #7
              bqal, jak odkręcisz boczek to popatrz na miejsce w którym linka przykręcona jest do blachy.
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz


              • #8
                dobra jutro się za to wezmę i zobaczę czy coś z tego będzie...

                [ Dodano: Pon 04 Mar, 13 13:27 ]
                zdjąłem uszczelkę od szyby i tam widać taki drucik który idzie od klamki do czegoś tam... tylko problem tkwi w tym ze ten drucik powinien być o coś zaczepiony a tam wisi luźno i na końcu tego drucika jest jakaś plastikowa końcówka. a co do boczku to nie mogę odkręcić śrubek od słupka i tej która jest tam przy bezpiecznikach (nie ma podejścia) ;/ chyba zostaje zaprowadzenie do zaprzyjaźnionego pana Włodka speca od wszystkich robót bo pier**lenia z tym że cho cho

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X